Historia firmy - Polster - Producent minibusów i autobusów

Profesjonalizm

na najwyższym poziomie

Historia firmy

POLSTER – profesjonalne zabudowy minibusów

Firma POLSTER została założona w 1990 roku przez dwóch entuzjastów motoryzacji: Jacka Kuczyńskiego i Waldemara Lindę. Działalność rozpoczęli od wykonywania tapicerki do autobusów. Dzięki ich pracowitości i jakości, którą dostarczali - POLSTER zyskał wielu lojalnych klientów i zdobył wysoką pozycję na rynku. Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i zabudowa minibusów na podwoziach Mercedes-Benz Sprinter i Iveco Daily oraz doposażanie pojazdów marki Ford. 

Producent minibusów – dowiedz się więcej o marce POLSTER

Firma zapewnia pojazdy z pełnymi homologacjami dla Iveco 5,6t i 6,5t oraz dla Mercedes-Benz Sprinter. Dzięki swojej ciężkiej pracy POLSTER uzyskał certyfikaty jakości takie jak Mercedes-Benz Van Partner. Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie – z należytą dbałością o każdy szczegół. W 2017 roku firma nabyła 2,33 ha terenu wraz z budynkami o powierzchni 1200 m2 (usytuowany w Pile, w strefie przemysłowej, bezpośrednio przy zjeździe z trasy S11). Obecnie powierzchnia produkcyjna wynosi 2200 m2. Pozwoliło to na zwiększenie produkcji, dzięki czemu firma ze swoimi minibusami dociera do klientów z całej Polski, ale również z zagranicy. Mając ponad czterdziestu pracowników na pokładzie, POLSTER zapewnia swoim klientom produkt wysokiej jakości i satysfakcję. 

Niezmienne priorytety pozwalają nam realizować zlecenia w sposób profesjonalny, a co najważniejszy – w krótkim czasie. Warto podkreślić, iż udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. POLSTER to zespół doświadczonych osób z pasją do motoryzacji, dbających o najwyższą jakość i poziom świadczonych usług, z dbałością o każdy szczegół.

Wybierz POLSTER, zaufaj profesjonalistom!

Serdecznie zapraszamy!