Certyfikowany producent wysokiej klasy minibusów

Firma POLSTER jest obecna na rynku od prawie trzydziestu lat. Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i zabudowa minibusów na podwoziach Mercedes-Benz i Iveco oraz doposażanie minibusów marki Ford. Firma zapewnia pojazdy z pełnymi homologacjami dla Iveco 5,6t i 6,5t oraz dla Mercedes-Benz Sprinter. POLSTER to certyfikowany Van Partner Mercedesa. Firma uzyskała również certyfikaty jakości między innymi TUV ISO 9001:2015, czy Certyfikat dla instalacji systemów Webasto. Obecnie firma zatrudnia prawie czterdziestu pracowników, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Dzięki temu POLSTER zapewnia swoim klientom produkt wysokiej jakości i satysfakcję. 

POLSTER to zespół doświadczonych osób z pasją do motoryzacji, dbających o najwyższą jakość i poziom świadczonych usług. Wybierz POLSTER, zaufaj profesjonalistom!

Wiele wariantów zabudowy busów

Produkujemy minibusy dla klientów biznesowych oraz indywidualnych z całego kraju. Nasze autobusy można spotkać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i wielu innych miastach. Zaufali nam również klienci z zagranicy. Jesteśmy obecni między innymi w Finlandii, Szwecji, Islandii, Estonii, ale nasze pojazdy można spotkać w całej Europie! Kontrahentom zapewniamy również posprzedażową obsługę serwisową. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Czym się zajmujemy?

  • Produkcja i zabudowa pojazdów Mercedes-Benz Sprinter M1, M2 i M3
  • - minibusy turystyczne (do 21 osób)
  • - minibusy liniowe (do 24 osób)
  • - pojazdy typu taxi-bus (do 15 osób)
  • - minibusy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych
  • Doposażanie i sprzedaż minibusów marki Ford i Iveco Daily