Profesjonalizm

na najwyższym poziomie

Historia firmy

  • Firma POLSTER powstała w 1990 r. Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja minibusów na podwoziu pojazdów Mercedes-Benz Sprinter oraz doposażaniu pojazdów marki Ford i Iveco Daily.
  • W 2017r. nabyliśmy 2,33ha terenu wraz z budynkami 1200m². Teren ten usytuowany jest w Pile, w strefie przemysłowej, bezpośrednio przy zjeździe z trasy S-11. W chwili obecnej powierzchnia produkcyjna wynosi 2200m², a teren całej firmy to 2,66ha.
  • Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, z należytą dbałością o każdy szczegół, aby sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Tkaniny wykorzystywane do obić foteli oraz do produkcji zagłówków i zasłonek cechują się bardzo wysoką jakością, są estetyczne, a przede wszystkim wyjątkową trwałością. Do zabudowy minibusów stosujemy najlepsze materiały i wytrzymałe w długiej eksploatacji elementy. Na nasze produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
  • Naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufały już setki klientów z Polski, Finlandii, Szwecji, Niemiec, Rosji, Danii, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Białorusi, Islandii, Estonii. Większość z nich do dziś pozostaje naszymi stałymi kontrahentami.
  • Wieloletnie doświadczenie, park maszyn oraz wyszkolona załoga pozwala nam realizować zlecenia w sposób profesjonalny i w krótkim czasie.