Profesjonalizm

na najwyższym poziomie

Historia firmy

  • Uprzejmie informujemy, iż nasza spółka POLSTER s.c. Jacek Kuczyński, Waldemar Linda, działająca do tej pory w formie spółki cywilnej, przekształciła się dnia 2 stycznia 2017 w spółkę komandytową działającą pod firmą POLSTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.
  • Firma POLSTER powstała w 1990 r. Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja minibusów na podwoziu pojazdów Mercedes-Benz Sprinter oraz doposażaniu pojazdów marki Ford. Dodatkowo zajmujemy się szyciem zasłonek i zagłówków.
  • Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, z należytą dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze - zgodnie ze wszystkimi wymogami naszych klientów. Tkaniny wykorzystywane do obić foteli oraz do produkcji zagłówków i zasłonek cechują się bardzo wysoką jakością, są estetyczne, a przede wszystkim wyjątkowo trwałe. Do zabudowy minibusów stosujemy najlepsze materiały i wytrzymałe w długiej eksploatacji elementy.
  • Naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufały już setki klientów z Polski, Finlandii, Szwecji, Niemiec, Rosji, Danii, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Białorusi, Islandii, Estonii. Większość z nich do dziś pozostaje naszymi stałymi kontrahentami.
  • Wieloletnie doświadczenie, park maszyn oraz wyszkolona załoga pozwala nam realizować zlecenia w sposób profesjonalny i w krótkim czasie.