Profesjonalizm

na najwyższym poziomie

Historia firmy

POLSTER – renowacja autobusów, przebudowa busów – zaufaj profesjonalistom

POLSTER powstał w 1990 roku. Podstawową działalnością naszej firmy jest przebudowa minibusów na podwoziu pojazdów Mercedes-Benz Sprinter oraz doposażaniu pojazdów Ford i Iveco Daily. W 2017 roku nabyliśmy 2,33 ha terenu wraz z budynkami 1200m² (usytuowany w Pile, w strefie przemysłowej, bezpośrednio przy zjeździe z trasy S-11). Obecnie nasza powierzchnia produkcyjna wynosi 2200m², a teren całej firmy to 2,66 ha. Dzięki temu z łatwością docieramy do Klientów z Gdańska, Poznania, Krakowa, Warszawy, Wrocławia, a także innych miast z całej Polski.

Producent minibusów – dowiedz się więcej o marce POLSTER

Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie – z należytą dbałością o każdy szczegół. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. Tkaniny wykorzystywane do obić foteli, a także do produkcji zagłówków i zasłonek do busów oraz autobusów cechują się bardzo wysoką jakością, są estetyczne, a przede wszystkim wyjątkowo trwałe. Do zabudowy minibusów stosujemy wyselekcjonowane materiały, będące elementami wytrzymałymi w długiej eksploatacji.

Wieloletnie doświadczenie, park maszyn oraz wyszkolona załoga – wybierz POLSTER, ciesz się fachową renowacją autobusów i przebudową busów

Niezmienne priorytety pozwalają nam realizować zlecenia w sposób profesjonalny, a co najważniejszy – w krótkim czasie. Warto podkreślić, iż udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufały już setki Kontrahentów z Polski (Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław, czy Warszawa), Finlandii, Szwecji, Niemiec, Rosji, Danii, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi, Islandii czy Estonii. Większość z nich do dziś pozostaje naszymi stałymi Partnerami biznesowymi.

Serdecznie zapraszamy!