Chętnie doradzimy

znajdziemy najlepsze rozwiązanie

Producent

POLSTER Sp. z o.o. Sp.k
64-920 Piła
ul. Jana Styki 16
tel.: +48 67 352 07 60
fax: +48 67 352 07 61
e-mail: biuro@polster.pl
 
Biuro
Katarzyna Wybraniec
Dyrektor zarządzający
+48 501 094 293
e-mail: katarzyna.wybraniec@polster.pl
 

 
Sprzedaż i przetargi
 
Rafał Łochowicz
Menadżer sprzedaży
+48 602 159 977

Sebastian Sielatycki
Menadżer sprzedaży
+48 602 694 353

Maciej Jabłoński
Menadżer sprzedaży
+48 602 694 209
 

Jacek Kuczyński
Przezes Zarządu komplementariusza
+48 501 350 003
e-mail: jacek.kuczynski@polster.pl


Waldemar Linda
Członek Zarządu Komplementariusza
+48 602 218 542
e-mail: waldemar.linda@polster.pl
 

 
Serwis
 
Jan Rudnicki
Kierownik serwisu
+48 602 710 497
e-mail: jan.rudnicki@polster.pl
 

 
Marketing
 
Sebastian Sielatycki
+48 602 694 353

 
Magazyn i zamówienia
 
Marek Bukowski
Kierownik magazynu
+48 504 121 804
e-mail: marek.bukowski@polster.pl
 
Paulina Cyrulik
Zamówienia i faktury
+48 602 663 860
e-mail: paulina.cyrulik@polster.pl