Producent wysokiej klasy minibusów

Jesteśmy obecni na rynku od niemal trzydziestu lat. Od samego początku działalności zajmujemy się produkcją minibusów w wielu wariantach. Aktualnie nasz zakład jest zlokalizowany w Pile, gdzie dysponujemy ponad dwoma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Pozwoliło nam to wyraźnie skrócić okres oczekiwania na zamówione auto.

Wiele wariantów zabudowy busów

Wykonujemy zabudowy minibusów spełniające wszelkie wymagania naszych Klientów, a także zajmujemy się renowacją i przebudową busów oraz autobusów. Proponowane konstrukcje bazują na podwoziu pojazdów marki Mercedes-Benz, której jesteśmy oficjalnym partnerem (program VanPartner by Mercedes-Benz). Współpracujemy z wieloma firmami, nasze minibusy można spotkać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz pozostałych miastach w kraju i za granicą.

Certyfikowany producent minibusów

Gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych minibusów, czego potwierdzeniem są uzyskane przez nas certyfikaty takie jak np. Certyfikat TUV – ISO 9001:2008 czy Certyfikat dla instalacji systemów ogrzewań Webasto. Co więcej, Kontrahentom zapewniamy również posprzedażową obsługę serwisową. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami przygotowanej oferty, kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Czym się zajmujemy?

  • Produkcja i zabudowa pojazdów Mercedes-Benz Sprinter M1, M2 i M3
  • - minibusy turystyczne (do 21 osób)
  • - minibusy liniowe (do 24 osób)
  • - pojazdy typu taxi-bus (do 15 osób)
  • - minibusy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych
  • Doposażanie i sprzedaż minibusów marki Ford i Iveco Daily